Привітання з 8 березня в прозі

Не всі люблять вірші. Та привітати з 8 березня гарно хочу мабуть чи не кожний чоловік чи чоловічий колектив. Тому привітання з 8 березня в прозі буде саме те, що ви шукаєте. Я не сиділа і не думала, як привітати жінок з 8 березня в прозі. Просто у мене багато друзів у соцмережах, і звісно серед них багато жінок, тому я  написала їм привітання  з 8 березня такимим словами, які би сама хотіла почути. Мождливо ви трохи переробите  під себе і ваші вітання з 8 ерезня дівчаткам будуть більш простіші. Але ті слова, що я писала, вони западуть в душу багатьом жінкам чи дівчатам. Повірте мені, бо я знаю, що кажу. Отже, беріть ці вітання з 8 березня у прозі і хай жіночі очі посміхаються вам, а серця наповнюються теплом в цей прекрасний день весни.

привітання з 8 березня у прозі

 Привітання у прозі подругам

 

Дівчатка!

У це свято весни, яке вже давно є саме таким святом. Святом краси жіноцтва та весни, хочу побажати вам:

Щоб ваші очі завжи посміхалися, а як плакали, то лишень від щастя.

Щоб ваші руки завжди були м’якенькі та ніжні, і не знали втоми та грубої роботи, а робили лишень те, що вам до вподоби.

Щоб ваші ніжки завжди були гарненькі, прудкенькі та невтомні.

Щоб ваші серця завжди були напонені любов’ю, світлом та теплом. А поряд щоб були люди, якім би ви це тепло дарували. Бо закон всесвіту такий, що чим більше віддаєш,тим більше на те місце вертається.

Хай коло вас будуть ті близкі, рідні, кохані люди та друзі, хто підставить свої руки , коли ви спіткнетесь. Хто підставить своє плече, коли вам буде треба спочити, хто витре ваші сльози і зрозуміє вас. Хто підтримає вас в усьому, що ви собі надумаєте. За кого ви зможете сховатись, коли стане страшно чи втомно, аби відпочити чи відчути захист.

Хай ваші діти люблять вас так, як ви їх любите. Хай ваші чоловіки цінують вас, наче ви єдина і сама остання в іїхньому житті.

Хай молодість душі відображається в очах , а мудрість серця у посмішці.

І хай ваше життя буде таким, щоб ви не пошкодували жодної прожитої хвилини.

Зі святом вас, дівчатка!

 

Якщо вам до вподоби привітання з 8 березня вірашми, то заходьте сюди:  http://virshi.in.ua/virshi-s-8-bereznya

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.