Привітання з новим роком в прозі

Фото: Андрія Оваско. Тампере. Фінляндія

Фото: Андрія Оваско. Тампере. Фінляндія


Новорічні привітання у прозі

Так вже призвичаїлись ми, що потрібно підняти келихи з вином та бажати щастя, здоров’я і кохання. Іноді забуваючи, що це не пусті слова. За кожним стоять якісь події. Якісь емоції. Насамперед хочеться побажати миру. Не просто слова, а саме навіть не знати, що таке війна. Це не пусті слова. Мир зараз — це одне з найголовніших побажань. Здоров’я та мир. Гроші — заробимо, кохання — віднайдемо. Дружбу — заведемо.. Добробут — створимо. Все можна зробити і досягти, аби було бажання, здоров’я та мир. Отже, хай цей рік принесе кожному в дім та життя: миру, здоров’я і бажання. Бажання жити і творити, кохати і робити добро, дихати на повні груди і насолоджуватись життям! Хай все саме найкраще, що є у раю — буде нам на землі. З Новим Роком!

 


Гарні новорічні привітання у прозі

Новорічні свята! Що може бути найказковішим у нашому житті? Отже бажаю, щоб весь наступний рік був, наче новорічна казка — веселий та щасливий. Щоб хотілося перегорнути наступну сторінку життя і читати, не переводячи подиху, з насолодою та жагою. Хай кожна глава вашого життя в цьому році буде насичена цікавими та добрими пригодами, щасливим закінченням та позитивними емоціями. З Новим Роком!

Нові привітання з Новим Роком

Іноді, на новорічні свята, ми дорослі трохим шкодуємо, що вже не діти. Адже як було цікаво просити щось у новорічну ніч. Можна було написати бажання і покласти під подушку, з надією, що все написане здійсниться. І якщо це стосувалось подарунків, то якимось чином ці бажання здіснювались. А зараз? Зараз ми вже самі собі — Дід Мороз чи святий Микола. Але ..Відкрию вам таємницю. Дива бувають. Та вони не стосуються матеріального. Вони більш величні. Отже, у новорічну ніч можна просити здоров’я та кохання, миру та добра. Тільки треба цього дуже-дуже захотіти. І воно прийде у ваше життя. Бажаю, щоб все, що ви загадаєте собі — обовязково здіснилось. Навіть, якщо вам прийдеться доскласти до цього зусиль. З Новим Роком та здіснення бажань!

Привітання з новим роком

Хай у цю мить кожен закриє очі і згадає все добре, що з ним трапилось у цей рік. Адже більше це не повториться і навіть, якщо і буде щось подібне, то вже буде трохи інше. Інші події, інші емоції, навіть люди трохи зміняться. Запам’ятайте добре зі старого року та відпустіть його.

Прийшов час Нового року. Що він нам несе? То відомо лише Богам. Але від нас теж багато що залежить. Якщо ми будемо піклуватись про своє здоров’я, то воно у нас буде. Якщо ми будемо дарувати радість оточуючим, то радість отримаємо у відповідь. Якщо ми будемо кохати, то на наші почуття відгукнуться. Я бажаю, щоб у цьому році не було сліз болю та розчарування, страху і неприємностей. Щоб кожен день ніс частинку світлого та позитивного. Щоб рідні та близькі радували та оберігали вас, турбувалимсь та з вдячністю приймали вашу турботу. Щоб ніщо не ламало ваших планів і кожен ранок давав наснагу жити, любити, працювати, дружити і відпочівати. Щоб ви пили життя, наче воду у спеку, втамовуючи спрагу. Щоб все, що було вам надано долею, ви приймали з позитивом та силою. Недобре-перебороли, добре — залишили на пам’ять. Щоб Господь дарував вам світле серце, добре вдачу, сили для вирішення всіх питань і кохання. А країні — мир та процвітання. З Новим Роком!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.